niedziela, 29 kwietnia 2018

Sprawa ryżu ...

Postanowiłam zbadać tą sprawę dotyczącą ryżu ... i Lee. Coś się ma na rzeczy, skoro przyłapałam go na takiej kolorowej "ściance":


A na marginesie - w dwa tygodnie po ostatniej sesji Lee znalazł sobie nową blond-Baśkę. Jakąś aktoreczkę, co poznać po tym jak wdzięczy się do aparatu...


Opanowany do tej pory Duch nie wytrzymał, kazał mu się opamiętać. Ryż - to się rozumie, czysty biznes. Ale Baśki mają uczucia! Duch był zdruzgotany.


Ivan próbował się wtrącić, że są inne sposoby: pistolety, granaty itp.  ... tzn że on mu to kiedyś wyperswaduje.


W końcu przyszła Baśka Ivana. Głowa ją bolała po wczorajszym grillu a tu takie kłótnie. Zabrała Ducha i swojego Ivcia  na jogę.Lee, nie gwiazdorz. Ten ryż chyba za bardzo uderzył ci do głowy.

c.d.n.

5 komentarzy:

 1. coś mi się wydaje, że to nie
  ten ryż - jeno blond piękność :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja uważam, że nastaje ryżowa rewolucja! A tutaj wyraźnie coś zaczyna się złego dziać! Chińska Mafia u mnie rozprowadza biały ryż, tutaj kolorowy. Przypadek? Nie sądzę! A dodatkowy czynnik - jak zazdrosne kobiety = problemy do kwadratu! U mnie powstaje kobiecy pakt wojowniczy! Dobrze, że masz Ducha Kamienia! Na pewno szybko opanuje zagrożenie! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chłop, co baby słucha i potulnie się daje wodzić za nos (tudzież rękę) to d... nie chłop, jakem feministka (choć umiarkowana). Czy ktoś się weźmie wreszcie za ryżową mafię? Nie mogłam zrobić porządnego mazurka na święta z braku, tego kolorowego ryżu, teraz wiem, że to chińska mafia. Chyba będzie trzeba wysłać komandosów, do pilnowania dostaw. ;)
  Pozdrowionka z upalnego Wichrowego Wzgórza. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lee to się w głowie i w d...e poprzewracało? Co chwila inna panienka? Zakazać ryżu, to wróci chłop do normalności!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie niebieskooka blondi z parciem na szkło namieszała jak nic :D
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń