czwartek, 22 września 2016

Lee ...

Ciałko MX02-b pasuje idealnie do główki Lee od ZY Toys. Trzeba było tylko główkę dobrze nagrzać, żeby wskoczyła na szyjkę.


Przygotowując się na przybycie Lee szukałam mu też odzienia na ebay-u. A wąż w kieszeni syczał coraz głośniej. Jego syczenie zmotywowało mnie do rozruszania maszyny. Prosty wykrój, parę poprawek i powstały 3 koszule, jedno kimono i dwie kurtki. Kurtki prezentuję dzisiaj, kimono troszkę brzydko wystaje spod srebrnej kurtki. Koszule (i wyraźniejsze zdjęcia) będą kiedy indziej. Dzisiaj tak na szybko, bo czas ucieka i nie wiem kiedy znowu odwiedzę tego bloga.Może do tego czasu uszyję też coś dla Ducha, bo na jego mięśnie nic z dotychczas uszytych przeze mnie ubranek nie pasuje.

8 komentarzy:

 1. Lee wygląda na dumnego ze swojej srebrnej kurtki :) A "Przemek K." chyba gustuje w puszkach, sądząc po minie :] Wdzianka extra.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne ciuszki uszyłaś. Nie ma to jak wąż w kieszeni. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ależ meny odstawione, ho-ho!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dość, że Lalkowie cudni sami z siebie, to jeszcze ciuchy dostali! Teraz zadadzą szyku na każdej lalkowej imprezce ;-) :P

  OdpowiedzUsuń
 5. wow, strój wygląda jak prosto od producenta!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję nowego, pięknego Lee. Ciałko ZY Toys fajne :) Mój Wolverine posiada ZC Toys, niestety trzeszczą mu uda niemiłosiernie! :) Ot taki dodatkowy efekt ;) Ehhh stadko Ci rośnie! Kibicuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję przystojniaka:) Super, że sama zrobiłaś ubranka.
  Pozdrowienia!:))

  OdpowiedzUsuń