piątek, 3 lutego 2017

Random post with wardrobe

zauważyłam, że posty z angielskim tytułem wyświetlane są częściej ... więc mam nową szafę ... i na tym skończymy robienie psikusa anglikom szukającym tutaj szafy :)

A tak na poważnie, to mam też nową lokatorkę. Mieszka u mnie już dość długo, ale zupełnie nie wpasowuje się moją kolekcję. Czy znajdziecie ją na tym zdjęciu poniżej? Czy ta gwiazdka nie świeci dość jasno??


Podpowiem - patrzcie na uśmiech:Tak właśnie - to ona - symbol moich marzeń lat dziecięcych:


Strollin' fun barbie z 1995r. Tzn wtedy chciałam jakąkolwiek barbie i może nawet brunetkę ... ale to chyba ładna barbie, więc nadaje się do pokazania jako "symbol".

A co do pierwszej części tematu, to puszczam w świat losowe zdjęcia z tej mojej półki w szafie:Na ostatnim zdjęciu Juku - firma nie przewidziała, że lalka będzie czasami siedziała. Więc siedzi tylko w takiej pozycji.

Pozdrawiam chowających się w domach przed smogiem! :)

7 komentarzy:

 1. Fajna i całkiem spora gromadka. Nie wiem dlaczego uważasz, ze ta śliczna Barbie nie pasuje do kolekcji, tyle w niej różnorodnych lal. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoja ekipa jest wręcz bajkowa -
  co postać, to inna opowieść -
  świetnie razem się prezentują!

  dobrze znowu się pogapić na YUKU♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna Superstarka - ma u mnie plus za grzywkę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna i różnorodna kolekcja, lubię takie zdjęcia, bo zawsze mnie ciekawi, ile i jakie kto ma lalki ;-) Każda z nich się jakoś wyróżnia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna gromadka, taka różnorodna i bajkowa :)
  Doskonale razem się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech te Twoje Moxie Panny :] A Livce sama robiłaś peruczkę??? Też ma ciekawy kolor ciałka... Agnieszka ostatnio dorwała murzyneczkę z kręconymi włosami, widziałaś może? :) Pyszna ;)
  I wreszcie mam porównanie wielkości Joliny z resztą, myślałam, że jest większa.
  Będziesz musiała kiedyś przynieść do pomacania Juku. Ciekawi mnie :) Pozdrowienia!
  A Barbina jako reprezentant i symbol całkiem wporzo ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Twoja Gwiazdka jest śliczna - kocham te stare buźki Mattela, ale przyznam, że panna z ostatniej fotki także mnie zauroczyła (jej buty również)

  OdpowiedzUsuń