niedziela, 22 stycznia 2017

Palitoy Pippa podejście drugie - plener

Na wstępie dziękuję za każdy pojedynczy zostawiony tu komentarz! Czytam i odwiedzam autorów, ale jestem dość małomówna... więc musicie wiedzieć, że przyjemnie mi się ogląda każdą Waszą lalkę!

A teraz Pippa :) Tym razem za dnia - aparat złapał ostrość. Ponieważ nowych sukienek już nie mam, to spróbowałam znaleźć Pippie buty. I znowu dziękuję w duchu producentom Polly Pocket :) Oczywiście na Pippę nie pasują wszystkie buciki od Polly, ale dwie pary z moich zasobów wystarczą na pokaz.Inne kozaczki Polly są z reguły za wąskie w kostce, ale te fioletowe są wystarczająco szerokie dla stópki Pippy. Inne klapeczki są za wąskie w palcach, ale te sandałki są dość rozciągliwe. Czyli grunt, aby materiał był plastyczny i łatwo poddawał się rozciąganiu, bo rozmiar jest podobny :)
Do napisania!

6 komentarzy:

 1. ooo - to Ona ma rzęsyyy!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. owszem, ma :) Ma też taki subtelny makijaż. Podobne do niej lalki Dawn firmy Topper (produkowane deczko wcześniej) charakteryzują się bardziej wyrazistym makijażem, ale też mają rzęsy. Wszelkie klony tych lalek rzęs raczej nie mają, ... chociaż ten temat muszę jeszcze zgłębić ...

   Usuń
 2. Ma aż tak małe stópki? Ja butki od Polly zakładałam mini Blythe. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak :) Butki Polly pasują na LPS Blythe, Blythe petite i lalki typu Little Pullip/Little Dal. A teraz się okazuje, że niektóre też na Pippę, czyli chyba na Topper Dawn też i być może na Starr Model Agency ... ale na tą ostatnią akurat jeszcze nie próbowałam ich włożyć a przedostatniej nie mam :)

   Usuń
 3. Ta druga kreacja - nie wiem czy to komplet czy Twoja autorska stylizacja, jest przecudna! Taki styl boho czy jak to się nazywa, pasuje klimatem do urody modelki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojejku, faktycznie ma maleńkie stópki! Urocza :D

  OdpowiedzUsuń