niedziela, 19 marca 2017

Juku Couture

Dzisiaj była przepiękna pogoda ... jeżeli ktoś tylko patrzył z okna. Na krótki spacer zabrałam dzisiaj ze sobą dwie przedstawicielki gatunku Juku Couture.


Ich ubranka w większości nie są oryginalne. Na górę pasują bluzki i sukienki od Bratz, ewentualnie jakiś chudych Pullipów. Ze spodniami nie jest już tak prosto.


Juku mają bardzo sztywne włosy. Oryginalnie były bardzo ładnie uczesane, a że nie uzyskam takiego samego uczesania, to wolę w ich fryzury nie ingerować wcale.Juku mają płaskie stópki i fajnie balansują. Można je postawić tak, że będą stać samodzielnie .... chociaż przy dzisiejszym wietrze niezbyt długo ...Z wieści gminnych:
1) Pippa Marie dostała nowe rzęsy ... w brakujących miejscach. Brwi nadal planujemy domalować.
2) Chwilowo mam odczucie, że żadnej lalki już więcej nie potrzebuję mieć ...


...ciekawe na jak długo :D

Pozdrawiamy!

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajne te panienki :) takie radosne i kolorowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. energetyczne i optymistyczne Motylki
  z Nich - cudownie serce nacieszyć Ich
  widokiem - niebieskowłosa to mój sen :)

  OdpowiedzUsuń
 3. " Chwilowo mam odczucie, że żadnej lalki już więcej nie potrzebuję mieć ..."
  Szczęściara, mieć takie odczucie...

  OdpowiedzUsuń
 4. He he, żadnej... taaaa... :P Na szczęście to tylko odczucie ;)
  A Juku trochę jak Equestria Girls ze szklanymi oczkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja także mam niekiedy takie ciche uczucie, że się nasyciłam lalkowo i... krótko po uświadomieniu sobie tego, pojawiają się u mnie NIESPODZIEWANIE nowe panny... :D Także uważaj, bo to mylne bardzo :D Ciekawe te lalki z powyższego wpisu :-) Chyba jeszcze się z nimi nie zetknęłam :-) Widzę, że są całkiem nieźle ruchome - to wiele ułatwia przy foceniu. Co do fryzurek. Mam taka jedną lalkę, której włoski też sa sztywne jak szczotka szczeciniasta, ale udało mi się je rozczesać po tym, jak na nie nałożyłam odżywkę do włosów. Później ja spłukałam, włoski umyłam. Jak wyschły udało się coś tam ufryzować. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj ja chyba nie chcę próbować ich rozczesywać, bo stracą swoją oryginalność i "nowość" ... zresztą te fryzury są bardzo ... skomplikowane w odtworzeniu :D

   Usuń