niedziela, 4 czerwca 2017

Wiktoria, Marie i Tammie

Dzisiaj na sesję zdjęciową wytargałam z szafy Wiktorię oraz dwie jej pokrewne "angielskie dusze" - Pippy.Victoria oznakowana sygnaturką GTI, jak podaje ebay - została wyprodukowana przez firmę Galoob? Co to za firma w ogóle?? :D

Kupiłam ją na targu, ubrałam w targowe ale nowe chińskie ubranko:

Jak wykonać niekorzystne i jeszcze bardziej niekorzystne zdjęcia:Wiktoria ma ograniczoną ruchliwość w łokciach, za to w pasie gnie się jak gimnastyczka ...


Ale przejdźmy do Pippek:Na Tammie czeka Ida, która weźmie ją wkrótce na operację tego potwornego zeza:


A Marie jest w trakcie kuracji benzacne. Plamka z brody znika bardzo powoli. Tymczasem Marie może zaprezentować bluzeczkę od bratz, która po zszyciu w biuście idealnie pasuje na laleczkę jako sukienka!

 Uwielbiam Pippy i cierpliwie wypatruję następnych w rozsądnej cenie :D

Zainteresowanych zapraszam do mojej stronki z butami, po 10 miesiącach wreszcie częściowo ją zaktualizowałam. Butów jest coraz więcej, więc coraz ciężej mi je ustawiać do zdjęć. Dlatego też dzisiaj tylko zdjęcia barbiowych sandałków i krótkich kozaków. Resztę może uda się ustawić do zdjęć w sierpniu ...

7 komentarzy:

 1. dziś wróciłam ze spaceru z butem i skarpetką
  rozmiar czarnego bucika tak na oko na famoskę :)

  ja również mam Wiki oraz Jej koleżankę z bandu
  ciemnoskórą Melanię - obie urokliwe, choć ciężko
  Je korzystnie sfotografować...

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy te Pippy są takie malutkie? Coś w rozmiarze Pamelki? Pierwszy raz widzę te laleczki i są urocze. Nie miałabym nic przeciw temu, żeby zjawiły się w moim SH. :) I jeszcze, kto je popełnił? Na butki zaraz zerknę, u mnie przybyło także kilka, ale najbardziej cieszę się, że parami. Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, są malutkie jak Pamelki :) Wyprodukowane przez firmę Palitoy na rynek brytyjski. Ich amerykańskim odpowiednikiem są laleczki Dawn firmy Topper, które mają trochę bardziej odważne makijaże, na nie teoretycznie też można trafić w SH !! Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Fajnie ubrane,ciekawe panienki.A ja myślała,że to Wiktoria jest taka duża,bo żadnej z tych laleczek jeszcze nie miałam okazji poznać.Urocze są wszystkie.
  Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie ubrane,ciekawe panienki.A ja myślała,że to Wiktoria jest taka duża,bo żadnej z tych laleczek jeszcze nie miałam okazji poznać.Urocze są wszystkie.
  Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi hi, Wiktoria wygląda jak dla mnie lepiej na zdjęciach niż na żywo :D choć na zdjęciach ma większe szczęki, może ma ograniczenia w łokciach ale podoba mi się w ogóle rozwiązanie ruchomych przedramion. Pipki są słodkie i na zdjęciach i namacalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pannica w kucykach jest przeurocza :D

  OdpowiedzUsuń