niedziela, 13 czerwca 2021

Fritka i Momoko cz.2

 Dzisiaj część druga zdjęć rudej i " fioletowej". Tym razem w pełnej odsłonie, bo udało się dopasować pannom buty. O ile z Momoko nie było wiekszego problemu, tak z FRITką miałam ogromny. Pasują na nią ledwie dwie pary z moich zbiorów. Stopy ma twarde i większe niż barbie a chciałam jej założyć coś innego niż kozaki.

Na początek zdjęcie porównawcze.


A potem wio w teren. Maczki, zresztą jak większość kwiatków, w tym roku zakwitły później niż zazwyczaj a pięciornik kwitnie pełną parą. Fritka wpasowała się w tło.


Co do ubioru Fritki - w tej kwestii poległam. Nie mam nic "godnego" jej standardu. Trzeba będzie coś uszyć ... kiedyś. Momoko przyjechała w tej sukience, którą ma na sobie. Po ogrodzie spacerowałyśmy z moją ulubioną Barbarką.

Momoko ma dwa odcienie włosków. Blod pasemka nieśmiało wyglądają po obu stronach głowy. Ale fryzurka zupełnie mi się nie podoba. Mam ochotę zrobić jej siwe/srebrne i albo całkiem krótkie, albo równe długie :)


Na koniec zdjęcie stópek obu bohaterek w bucikach. T tle Kot.

Bo : momoko, mamkota, memkoguta. Tzn koguta jednak nie mam.

Ok, bez sensu :D

Pozdrawiam serdecznie, do następnego :)

4 komentarze:

 1. Butki fajniutkie ^_^ Moją uwagę przyciągnęły zdjęcia czerwonowłosej w plenerze. Ogromnie jest fotogeniczna, szczególnie w otoczeniu kwiatów jest jej bardzo ładnie. A koty to się wszędzie wcisną, doprawdy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała, pełną słońca i kwiatów sesja. No i panny pięknie pozują. Wszystkie wyglądają wśród kwiecia fantastycznie, rozkwitają...

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, cała trójka jest wspaniała! Poza tym różnorodna! Każda też wymaga czegoś innego! Wysoka, czerwonowłosa jest obłędna! Przepięknie wygląda, jak dama...no bo damą w końcu jest!
  Momoko zawsze chciałam mieć choć jedną i ... do dziś nie mam! Jest urocza, ładnie pozuje i jest artykułowana! Super! No i czarnowłosa dziewczyna mtm - piękna! Bardzo ładnie wyszła na zdjęciu, gdzie obejmuje Momoko, jak starsza siostra :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam kiedyś przez chwilę integritki, musiałabym sprawdzić, jakie buty im dałam, bo na pewno nie miałam oryginalnych. Podobno na stopy Momoko trzeba uważać, bo są łamliwe.

  OdpowiedzUsuń