wtorek, 6 sierpnia 2019

William Blazkowicz & Friends

Za namową nie do odrzucenia, opublikowaną na blogu Eibhlin, przyjechał do mnie pewien William. Eibhlin rozpisała się dużo na temat jego pochodzenia, więc nie będę się powtarzać. Lalka przywitali u mnie wczoraj Barbarka i Lee. Lee, jako dalekowschodnia gwiazda kina, umiejętnie wytłumaczył  gwieździe jednej z najpopularniejszych gier komputerowych (Williamowi) zasady panujące w naszej bazie.


Przywitali się elegancko, jak tylko mogli. Lee ciężko jest się utrzymać na nogach. Wczoraj późno wrócili z Peg-legiem (poprzedni post - Capt.Peg-leg cały czas, odkąd u mnie jest, łapie pion tylko przy ścianach) ...


Dla fanów i ciekawskich artykulacji Blazkowicza - zdjęcia "nude". Głowa odporna na ciosy ... czyli twarda. Ciałko raczej lekkie, troszkę rozchodzące się na sklejeniu w jednym udzie, odporne na wodę ognistą ... czyli stawy są sztywne i będzie stał o własnych siłach nawet po całonocnej imprezie.A na spodach stóp widoczne jedyne sygnaturki, jakie posiada ta figurka.
Lewa stopa jest deko zniekształcona, ale schowana w bucie nie będzie mi przeszkadzała. Zrozumiałe, kiedy biega się latami po bunkrach i minach...Ta kurtka jest tak fajna, że w niej zostanie na wieki. Przypomina mi trochę kurtkę głównej bohaterki Kill Bill'a !! Jest trochę jakby zafarbowana/pomaziana farbą. Nie wiem czy to zamierzone, czy wada. Ale zamek działa :)Lalek na ten moment wrócił do pudła, bo jeszcze nie wiem, czy jest tym nieobliczalnym Terror-Billy, czy łagodniejszym Williamem. Duch go musi prześwietlić kiedyś, przesłuchać i zrobić mu portret psychologiczny. Jak się okaże "bezpieczny", to go wypuszczę.

A na koniec zdjęcie spodu pudełka. Lalek jest z 2017r. Firma: Bethesda Softworks LLC. ? Niecierpliwie czekam na dwie babki z tej samej serii :)


9 komentarzy:

 1. Nie rozumiem. Wsadzasz faceta do pudła bez dowodów, bez wyroku? Możesz tylko na 48, nie dłużej! To jest łamanie praw lalka! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Duch Kamienia to największy Mędrzec w świecie męskich lalek! Jeśli stwierdzi, że William posiada bardzo złe "chi" i zarządzi, żeby siedział w pudle... Wszelkie prawa lalkowe tracą moc prawną! Ernest telepatycznie otrzymał wytyczne od Ducha Kamienia i dlatego mój William też trafił do paki! :)

   Usuń
  2. Wsadzanie do pudła na bliżej nieokreślony czas to w sumie łagodny wyrok w brutalnym lalkowym świecie, gdzie za sam wygląd lalki się dekapituje :D Bądź spokojna, będzie tam przynajmniej bezpieczny :D

   Usuń
 2. Magda cieszę się, że lalek znalazł i u Ciebie dom :) Uzupełniłaś moje wywody - rozbieraną sesją :) Super :) Czyli szukamy dalej informacji o kolejnych lalkach z tej serii! Jak tylko się czegoś dowiem, dam Ci znać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super :) Jestem bardzo ciekawa ich interesujących buziek, więc może uda im się te panny wyprodukować :D

   Usuń
 3. mój apetyt rośnie z każdym
  kolejnym zakupem Lalkolubów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny ten lalek. Z chęcią bym go kiedyś przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń